roslinariusz.pl

roslinariusz.pl – ogród, rośliny, dom

dom parterowy
Lifestyle

Najlepsze projekty domów parterowych

W obecnych czasach coraz większa ilość osób decyduje się na budowę własnego domu. W wielu przypadkach jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, nad którym warto się w szczególny sposób zastanowić. Bardzo popularne w ostatnich latach stały się domy parterowe. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także zapoznać się z najlepszymi projektami domów parterowych.

Dom w renklodach

Dom parterowy może mieć bardzo zróżnicowany projekt. Wśród najchętniej wybieranych projektów domów parterowych można przede wszystkim wymienić dom w renklodach. Tego rodzaju lokal mieszkalny posiada powierzchnię, która liczy około sto dwadzieścia metrów kwadratowych. Wśród pomieszczeń, które znajdują się w tym domu można wymienić cztery pokoje, jedną kuchnię oraz dwie łazienki. Oprócz tego można tam również znaleźć spiżarnię, garderoby, kotłownię oraz garaż. Istnieje także specjalne miejsce przeznaczone na kominek. Jest to idealny projekt dla każdej rodziny.

Dom w kosaćcach

Wśród najczęściej wybieranych projektów domów parterowych można także wymienić dom w kosaćcach. Jest to projekt, który posiada wyjątkowo nowoczesny charakter. Dlatego na pewno w szczególny sposób przypadnie do gustu wielu osobom, które szukają najbardziej dla siebie odpowiedniego projektu domu. Dom w kosaćcach posiada powierzchnię liczącą około dziewięćdziesiąt metrów. Składa się z czterech pokoi, kuchni oraz łazienki. Oprócz tego znajduje się w nim toaleta, spiżarnia, kotłownia, a także garderoba.

treść nagłówka

Dom w kostrzewach to kolejny projekt, który jest bardzo chętnie wybierany przez osoby w różnym wieku i o różnych preferencjach. Powierzchnia tego rodzaju domu liczy około dziewięćdziesiąt pięć metrów kwadratowych, co jest optymalnym rozwiązaniem dla każdej rodziny. Oprócz tego w lokalu mieszkalnym można znaleźć takie pomieszczenia, jak cztery pokoje, kuchnia oraz łazienka. Znajdują się tam także garderoby, toaleta, kotłownia, a także specjalne miejsce pod kominek.

Dom w berberysach

Wśród różnych projektów domów parterowych można także wymienić dom w berberysach, który jest niezwykle chętnie wybierany w ostatnich latach. Dom w berberysach posiada powierzchnię, która liczy około sto dwadzieścia pięć metrów kwadratowych. Dzięki temu z powodzeniem może w nim zamieszkać cała rodzina. W składzie pomieszczeń tego domu można wymienić pięć pokoi, kuchnię oraz dwie łazienki. Oprócz tego znajdują się tam również garderoby, kotłownia, spiżarnia, a także pomieszczenie gospodarcze i garaż. Dodatkowo przygotowane zostało specjalne miejsce na kominek.